Tiny Thief

Tiny Thief

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 1,643
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Stars Ltd.

Tiny Thief, popüler mobil oyun geliştiricisi Rovio tarafından Android için hazırlanmış yeni zeka ve bulmaca oyunudur.

Popüler mobil oyun geliştiricisi Rovio tarafından Android platformu için geliştirilen yeni zeka ve bulmaca oyunu Tiny Thief ile büyük bir maceraya atılmaya hazır mısınız?

Açgözlülük, yolsuzluk ve adaletsizliğin kol gezdiği bir dünyada, küçük bir adam tüm küçük adamlar için ayağa kalkmaya karar verir ve o an ortaya Tiny Thief çıkar. Zeki rakiplerini türlü hilelerle ve kurnazlığıyla alt eden sıradışı bir ortaçağ kahramanın hikayesi burada başlıyor ve sizin görevinizse adaleti sağlamak için kahramanımıza yardımcı olmak.

Ama çok dikkatli olmalısınız çünkü rakipleriniz dev robotlar, kara şovalyeler, kötü niyetli korsanlar ve çok daha fazlası.

Kendine has görsel efektleriyle belirli noktalara dokunarak oynadığımız oyunlara yeni bir heyecan ve tat getiren Tiny Thief'te oyun boyunca şaşırtıcı interaktif oyun öğeleri dışında, akıllara dugunluk veren bulmacalar bizleri bekliyor.

Tehlike altında olan bir prensesi ve krallığı kurtarmak için son umut kahramanımız ve onun en büyük yardımcısı sizlersiniz. Becerilerinizi ve kurnazlığınızı kullanarak bu zorlu görevi yerine getirebilecek misiniz?

Eğer bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, Tiny Thief'i hemen Android işletim sistemine sahip cihazlarınıza indirerek oynamaya başlamanızı öneririm.