Alien Shooter - Survive 1.2.1 (ios)

Alien Shooter - Survive

Alien Shooter - Survive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alien Shooter - Survive uzaylılara karşı mücadele verdiğimiz bir aksiyon oyunudur

Alien Shooter - Survive bizi hayatta kalma yeteneklerimizi test ettiğimiz bir arena ortasına atan bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimiz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir mobil oyun olan Alien Shooter - Survive'da kendimizi terk edilmiş bir askeri üste buluyoruz. Bu askeri üs ilk bakışta sessizliğiyle ürpertici bir atmosfere sahiptir. Fakat bu sessizlik üsse adımımızı atmamızdan kısa bir süre sonra bozuluyor ve dünyayı istila etmeye çalışan uzaylı yaratıklar dört bir yanımızı sarıyor. Bizim görevimiz bellidir; etrafta hiçbir yaratık kalmayana dek savaşmak ve üssü temizlemek.

Kuşbakışı görüş açısından oynanan bir aksiyon oyunu olan Alien Shooter - Survive'da temel amacımız bize dört bir yandan saldıran uzaylıların karşısında en uzun süre hayatta kalmak ve en yüksek puanı elde etmek. Bu iş için ilk başta tabancalar kullanabiliyorken oyunda ilerledikçe öldürdüğümüz yaratıklarıdan düşen farklı ve daha güçlü silahları kullanabiliyoruz. Öldürdüğümüz yaratıklardan silahlar haricinde mermi ve sağlık paketleri düşebiliyor ve bunları toplayarak daha uzun süre hayatta kalabiliyoruz.

Alien Shooter - Survive bize kazandığımız yüksek puanları Game Center üzerinden dünya ile paylaşabilme imkanı sunuyor. Eğer aksiyon oyunlarını seviyorsanız Alien Shooter - Survive farklı bir seçenek olabilir.

YORUMLAR