Aliens Drive Me Crazy 1.0.0 (ios)

Aliens Drive Me Crazy

Aliens Drive Me Crazy
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    63

  • ÜRETİCİ

    Rebel Twins

Aliens Drive Me Crazy bolca aksiyon sunan bir iOS oyunu

Aliens Drive Me Crazy her anı aksiyon dolu olan ve size eğlenceli vakit geçirecek ilerlemeli bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Aliens Drive Me Crazy uzaylıların dünyayı istila etmesini konu almakta. Nereden geldikleri belli olmayan kötü niyetli uzaylılar birgün aniden uzay gemileriyle dünya yörüngesinde belirmiş ve yeryüzüne saldırmaya başlamıştır. Yörüngedeki uyduların zarar görmesi nedeniyle dünya çapında iletişim de kesilmiş ve insanlar toptan bir kargaşaya sürüklenmiştir. Hayatta kalan insanlar ise kendi imkanlarıyla uzaylılarla savaşmaktadırlar. Biz de bu kargaşanın ortasındaki bir kahramanı yöneterek uzaylıların üssünü basmaya ve onlara kimin patron olduğunu göstermeye çalışıyoruz.

Aliens Drive Me Crazy her an çatışma içerisinde olduğumuz bir oyun. Oyunda çok sayıda uzaylı düşmanla karşılaşmaktayız; bazıları ise devasa boyutlara sahip olan bölüm sonu canavarları Bu düşmanları yenebilmemiz için değişik silah seçeneklerine sahibiz ve oyunda ilerledikçe yeni silahları açabilmekteyiz. Aliens Drive Me Crazy'de arabamızla yolculuk etmekteyiz ve arabalar için de bize farklı seçenekler veriliyor.

Aliens Drive Me Crazy 2 boyutlu ekranda yatay olarak ilerlediğimiz bir oyun. Oyunda aksiyon tam anlamıyla çıldırmış halde. Eğer eğlenceli bir oyun arıyorsanız Aliens Drive Me Crazy'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR