Aliens vs. Pinball 1.0 (ios)

Aliens vs. Pinball

1.0
Aliens vs. Pinball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    ZEN Studios Ltd.

Aliens vs. Pinball mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir pinball oyunu

Aliens vs. Pinball ilk olarka 70'li yılların sonunda karşımıza çıkan Alien film serisini pinball ile buluşturan bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir pinball oyunu olan Aliens vs. Pinball temel olarak Alien filmlerindeki ürkütücü atmosferi pinball masalarına taşıyor. Bu oyunu oynayarak ünlü korku filmlerindeki heyecan verici sahneleri pinball oynarken tekrar yaşayabiliyorsunuz.

Aliens vs. Pinball'da temel olarka topu boşluğa düşürmeden pinball masası üzerinde görevleri tamamlamaya ve en yüksek puanı toplamaya çalışmaktayız. Bu işi gerçekleştirirken bir yandan da Alien filmlerindeki sahnelerde yer alan gerçek replikler ve ses efektlerini duyabiliyoruz. Oyunda yine Alien filmlerinden tanıdığımız Ellen Ripley ve Amanda Ripley gibi kahramanlar da bize katılıyorlar.

Aliens vs. Pinball'daki pinball masaları filmdeki mekanları temsil ediyor. Oyunun grafik kalitesinin tatmin edici seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

YORUMLAR