All Limpy Run!

All Limpy Run!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    CrazyLabs

All Limpy Run!, piksel görselleri ve sesleriyle nostalji yaşatan engelli koşu oyunu.

All Limpy Run!, piksel görselleriyle nostalji yaşatan spor oyunları arasında. Hem iPad hem de küçük ekranlı iPhone’larda rahat oynanış sunan oyunda engelli koşuda ülkemize birinciliği kazandırmak için mücadele ediyoruz.

Birbirinden ilginç görünümlü sporcularla engelli koşuda altın madalyanın sahibi olmak için yarıştığımız eğlence dozu yüksek, zorlu oynanış sunan bir yapım Olimpik Koşu. Başlama işaretiyle birlikte harika bir çıkış yaparak gerek yüksek gerekse de sulu engelleri hata yapmadan aşmamız gerekiyor. Engelleri atlarken en ufak dalgınlığımız yarışı sonuncu olarak tamamlamamıza sebebiyet verebiliyor. Hemen arkamızdan gelen diğer yarışçılarla aramızı aşmak için hiçbir engelde takılmamız şartı bulunmakta.

Sporcumuzu kontrol etme noktasında tek yaptığımız engelleri atlatmak. Engelin yüksekliğine göre tek veya çift dokunarak hız kesmeden koşmamızı sürdürüyoruz. Kontrol sistemi çok basit ancak gerek engellerin sıklığından gerekse de koşu hızından oyunda değil yarışı tamamlamak, yüksek puan yapmak bile kolay olmuyor.

YORUMLAR