Amazing Ninja Jump

Amazing Ninja Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Ninja Jump, iPhone ve iPad cihazınızda boş zamanlarınızda açıp oynayabileceğiniz türde bir beceri oyunu.

Amazing Ninja Jump, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazınızdaki oyunlar listenizde zorlu beceri oyunları da varsa kesinlikle indirip listenize katmanız gereken bir yapım. Hem ücretsiz hem de oldukça ufak boyutlu olan beceri oyununda ölümcül çubuklar arasında kalmamak için sürekli zıplaması gereken bir ninjayı kontrolümüz altına alıyoruz.

Unity oyun motoru ile geliştirilmesine rağmen son derece basit görseller sunan Amazing Ninja Jump adından da anlayacağınız üzere sürekli zıplayan çılgın bir ninjaya yardım ettiğimiz bir beceri oyunu. Zorluk düzeyi de ne saç baş yolduracak kadar zor, ne de anında sildirecek basitlikte.

Oyunda çubuklar arasında zıplayan bir ninjayı kontrol ediyoruz. Amacımız ekranın farklı noktalarından çıkan çubukların arasında kalmadan çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkabilmek. Kulağa oldukça basit gelse de hem çubukların her defasında ayrı bir yerden çıkması, hem de çubuklara en ufak değişimizde paramparça olmamız oyunu zorlaştırıyor. Ayrıca ölüp yeniden dirildiğimizde her defasında farklı bir yerden başlıyoruz. Yani çubukların geliş noktalarını ezberleyip ona göre puanınızı artıracağınızı düşünüyorsanız hayalleriniz suya düşüyor.

Yüksek puan elde edip en iyi oyuncular listesine girmeye çalıştığımız oyunda kontroller tahmin edeceğiniz üzere oldukça basit. Ninjayı zıplatmak için ekranın herhangi bir yerine dokunmamız yeterli oluyor. Yani tek parmakla da rahatlıkla oynayabiliyoruz. Lakin basit kontroller sunan beceri oyununun oynanışı aynı basitlikte değil. Ninjayı çubuklar arasında zıplatmak için çubukların geliş hızını öğrenmeli, doğru zamanı kollamalı ve hareket etmelisiniz. Aksi halde tüm parçalarınız –komik bir ses efektiyle- ekrana dağılıyor.

Tek dokunma hareketiyle oynanan basit görünümlü zor beceri oyunlarını oynamak keyif veriyorsa Amazing Ninja Jump oyununu iOS cihazınıza indirip bir göz atın derim.

YORUMLAR