Amazing Thief 1.0 (ios)

Amazing Thief

1.0
Amazing Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Thief, rengarenk bloklar arasından geçmeye çalışarak yüksek puanlar elde etmeye çalışacağınız ve sürekli kendi rekorunuzu kırabileceğiniz eğlenceli bir iOS oyunudur.

Amazing Thief, eğer Flappy Bird oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız denemeniz gereken iOS oyunları içerisinde yer alıyor. Oyun yapısı olarak tamamen aynı olmasına rağmen farklı bir tasarım ve kurgu ile karşımıza çıkan oyunda bir hırsızı kontrol ediyorsunuz ve malesef hırsızın kaçmasına yardım etmeniz gerekiyor.

Oyunda kontrol edeceğiniz hırsız öle normal bir insan değil. Ard arda zıplayabilen adeta bir çekirge. Ekrana dokunarak zıpladıktan sonra ikinci kere tekrar ekrana dokunarak daha da yükseklere ulaşabiliyorsunuz. Peki hırsızla napacağız derseniz, her biri farklı renkte tasarlanmış olan blokların arasından geçmeye çalışacaksınız. Bunu yaparken oldukça dikkatli olmanız gerekiyor çünkü bloklara takılmanız halinde oyun sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz. Bu yönüyle sizi biraz sinir edebilir.

Bloklar arasındaki boşluklar kimi zaman daha yüksekte iken kimi zamanda alçakta oluyor. Bu nedenle zıplamadan önce nereye gideceğinize mutlaka bakmalısınız. Farklı renkteki bloklardan bahsetmişken oyunun tasarımı oldukça güzel ve etkileyici diyebilirim. Oyundan sıkılmamanızı sağlıyorlar. Ayrıca Flappy Bird'e göre çok daha güzel bir şekilde tasarlanması iyi grafikler ile bu tür bir oyun oynama fırsatını bizlere sunuyor. Fakat oyunun can alıcı noktası sizinle puan yarışına girecek olan arkadaşlarınız. Sizi geçtiğini söyleyen arkadaşlarınızı geçmek için hırs yaparak kendi rekorunuzu daha kolay geliştirebilirsiniz. Oyunun iOS dışında Android versiyonu da bulunmaktadır. Bu nedenle iPhone, iPad ve Android mobil cihaz sahibi tüm arkadaşlarınıza oyunu önerebilirsiniz.

Oyun tamamen ücretsiz fakat oyun içerisindeki reklamları kaldırmak isterseniz belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Farklı bir koşu oyunu deneyimi yaşamak için Amazing Thief'i iPhone ve iPad'lerinize mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR