Amazing Zigzag

Amazing Zigzag
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Zigzag, hızlı düşünerek hızlı davranmanız gereken beceri türünde bir iPhone ve iPad oyunu.

Amazing Zigzag, bir dönemin en çok oynanan oyunu Flappy Bird kontrol sisteminin benimsendiği zorluk düzeyi çok iyi ayarlanmış bir beceri oyunu. Hem iPhone hem de iPad’e indirebildiğimiz ve de oldukça ufak boyutlu olan oyunda zig zag şeklinde hareket eden bir daireyi kontrolümüz altına almaya çalışıyoruz.

Amazing Zigzag, görselliği bir kenara bırakıp oynanışa bakmanız gereken ve de ön yargı ile yaklaşmamanız gerektiğini düşündüğüm iOS oyunlarından biri. Tek amacımızın yüksek puan kazanıp en iyiler listesine girmek olduğu oyunda zig zag çizerek ilerliyoruz ve oyunun bir sonu yok.

Reflekslerimizi test eden, sinirlerimizi ölçen harika bir oyun olan Amazing Zigzag, Flappy Bird’den aşina olduğumuz kontrol sistemi tercih edilmiş. Zig zag çizerek ilerlemek için aralıklı olarak ekranın herhangi bir noktasına dokunuyoruz. Oynanış çok basit ve daha önce Flappy Bird’ü oynamadıysanız dahi kısa sürede alışacağınızı düşünüyorum. Tek parmakla oynanabilen oyunu zorlaştırmak adına engeller konulmuş. Hareketli ve de farklı noktalardan çıkan kareler hem rahat oynamamızı kısıtlıyor, hem de puan kazanmamıza mani oluyor. Lakin bunlar zekice yerleştirildiğinden oyundan soğumamıza vesile olmuyor.

Amazing Zigzag da birçok beceri oyunu gibi yüksek puana yapmaya odaklanma gerektiren bir yapım. Oyunu sadece tek başımıza oynayabiliyoruz lakin Google hesabımızla giriş yaparak diğer oyuncuların skorlarını görebiliyor, kendi puanımızı yazdırabiliyoruz.

YORUMLAR