Animal Adventure: Downhill Rush 1.23 (ios)

Animal Adventure: Downhill Rush

Animal Adventure: Downhill Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kızak süreceğiz.

Feelnside Games tarafından geliştirilen Animal Adventure: Downhill Rush ücretsiz bir mobil arcade oyunu olarak karşımıza çıktı.

Hızlı ve tempolu bir yapı eşliğinde oynanabilen Animal Adventure: Downhill Rush’da bir kızak kontrol edecek ve oyun içerisinde ilerlemeye çalışacağız. Sürükleyici ve eğlenceli bir yapıya sahip olan oyunda amacımız karşımıza çıkan engellere takılmadan ilerlemek olacak. Oyuncular kar teması üzerinde kızakları ile ilerlerken dağın yüzeyinden düşen kaya parçlarına dikkat edecek yollarına çıkan araçların üzerinden atlayarak parkurda ilerlemeye çalışacaklar. Sağlam refleksler isteyen yapım eğlenceli oynanışı ile kısa sürede 10 binden fazla oyuncuyu çekmeyi başardı. 5 farklı oyun türünün yer aldığı yapımda basit kontroller ve sürükleyici bir yapı yer alıyor. 15 farklı müzik eşliğinde oynanabilen yapımda farklı kızak türleri de oyunculara sunuluyor.

İki farklı mobil platformda yayınlanan Animal Adventure: Downhill Rush ücretsiz bir arcade oyunu olarak oynanmaya devam ediyor.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR