Anlat Bana

Anlat Bana
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Anlat Bana, arkadaş grubunuz ile birlikte oynayarak hem eğlenebileceğiniz hem de genel kültürünüzü arttırabileceğiniz ücretsiz bir iOS bilgi yarışması oyunudur.

Arkadaş grupları arasında en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan Tabu'yu bilirsiniz. Anlat Bana, tabu ile aynı yapıya sahip olan bir iOS bulmaca oyunudur. Fakat Tabu gibi farklı oyun türleri yok. Sadece verilen kelimeyi anlatma olarak oynanabiliyor.

Tabu'nun aksine bu oyunda seçilen kelimeyi takım arkadaşlarınız olarak bir kişiye anlatmaya çalışıyorsunuz. Tabi anlatırken soruda geçen kelimeleri kullanmadan. Oyunun en güzel yanı ise farklı kategoriler altında oluşturulmasıdır. Sırası gelen her oyuncu istediği kategoriyi seçerek zayıf olduğu alandan sorular gelmesii engelleyebilir yada güçlü olduğu bir alanda sorular ile çok fazla doğru tahmin yapabilir.

Arkadaşlarınız ile sık sık bir araya gelerek vakit geçirmeyi seviyorsanız, Anlat Bana uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Oyunda yer alan kategoriler arasında 90'lar, Bilim ve Teknoloji, Bitkiler Alemi, Çizgi Filmler, Yabancı Diziler, Yerli Diziler vb. bulunuyor. Anlatma süresi bittikten sonra ekran doğru yada yanlış tahmin edilen sorular gözükmektedir. Bu nedenle skoru kendinizin tutmasına gerek kalmıyor.

Tabu'yu mobil cihazlarımız üzerinde oynama imkanı bulduğumuz Anlat Bana uygulaması arkadaşlarınız ile sıkıldığınızda yada daha fazla eğlenmek istediğinizde yararlanabileceğiniz en iyi iOS uygulamaları arasında yer alıyor. Dilerseniz tek bir arkadaşınız yada sevgiliniz ile karşılıklı olarak da oynayabilirsiniz.

YORUMLAR