Ape Of Steel 2

Ape Of Steel 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ape Of Steel 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Ape Of Steel 2 eğer boş vaktinizi bolca aksiyon sunan bir mobil oyun ile değerlendirmek isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir kuşbakışı savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz top down shooter türünde bir aksiyon oyunu olan Ape Of Steel 2'de uzak bir gezegende geçen bir hikaye konu alınıyor. Maymunlar tarafından kontrol edilen bu gezegenin doğal kaynakları her geçen gün daha da fazla sömürülmekte; bu da bu gezegeni kıyamete doğru adım adım sürüklemektedir. Gezegeni kurtarmak ise genç kahramanımıza düşüyor. Kahramanımızla birlikte düşmanlarımıza karşı savaşıyoruz ve oyun boyunca gezegeni özgürleştirmek için mücadele ediyoruz.

Ape Of Steel 2'nin içerisinde bir platform oyunu gibi engelleri aşmaya çalıştığınız bulmacalar bulabilir, bir yandan da size saldıran düşmanlarınızla savaşabilirsiniz. Kahramanımız çeşitli silahları kullanabiliyor ve bu silahlarla üzerine dalga dalga saldıran düşmanlarını yok etmeye çalışıyoruz. Kahramanımızın hareket etmesini ve nişan almasını ekrandaki sanal analog çubukları kontrol ederek sağlıyoruz.

Ape Of Steel 2 özellikle grafik kalitesiyle dikkat çeken bir oyun.

YORUMLAR