Appy Gamer

Appy Gamer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Appy Gamer, oyuncuların iPhone ve iPad'leri üzerinden tüm popüler oyunlar hakkında çıkan en son haberlere ulaşabileceği yararlı bir uygulamadır.

Appy Gamer, oyuncularun en iyi oyunlar hakkındaki en son haberlere iPhone ve iPad'lerini üzerinden erişmesini sağlayan yararlı bir iOS haber uygulamasıdır.

Muhteşem bir tasarıma sahip olan uygulama üzerinde en son ve güncel oyun haberlerini rahatlıkla takip ederek oyun dünyasından bir an olsun uzak kalmazsınız. Oldukça geniş kapsamlı bir oyun haberi uygulaması olan Appy Gamer, bir çok güvenilir kaynaktan aldığı haberleri arayüzü üzerinde görmenizi ve okumanızı sağlamaktadır.

Uygulama üzerinde bazı kişiselleştirme ayarları mevcuttur. Bu ayarları gerçekleştirerek sadece ilgi duyduğunuz oyun kategorileri ve hatta özel oyunlar ile ilgili haberleri görüntüleyebilirsiniz. İlginizi çekmeyen diğer içerikleri görmeden sadece ilgilendiğiniz alanları görerek boşa zaman kaybetmenize engel olmaktadır.

Oyun dünyasını yakından takip etmek isteyenlerin severek kullanabileceği uygulamanın modern arayüzü sayesinde hiç bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR