Aralon: Sword and Shadow 3.31 (ios)

Aralon: Sword and Shadow

Aralon: Sword and Shadow
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aralon: Sword and Shadow geniş bir açık dünya sunan bir rol yapma oyunudur

Aralon: Sword and Shadow, Ravensword gibi başarılı RPG oyunlarına imza atmış ekip tarafından geliştirilen bir başka rol yapma oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler üzerinde oynayabileceğiniz açık dünya tabanlı bir oyun olan Aralon: Sword and Shadow'da sıradışı bir kahramanın kontrolünü alarak Aralon adlı fantastik krallığın gizemlerini çözmeye çalışıyoruz. Uçsuz bucaksız bir açık dünyaya sahip olan Aralon: Sword and Shadow'da keşfetme duygusu oyundan aldığmız keyfi arttırmakta.Oyunda bizi 30 saatin üzerinde bir oynanış süresi bekliyor.

Aralon: Sword and Shadow'da 4 farklı kahraman sınıfı mevcut ve bu sınıflar kendilerine has yetenek ağaçlarına sahip. Bunun yanında kahramanımızın yüzünü, saç şeklini kişiselleştirebiliyoruz ve farklı zırh ve silahlar kullanabiliyoruz.

Aralon: Sword and Shadow grafik olarak tatmin edici bir seviye sunuyor. Oyunda gece ve gündüz dönüşümünü gerçek zamanlı olarak takip edebilmektesiniz. Aralon: Sword and Shadow oynanış olarak da başarılı. Gerçek zamanlı savaş sistemine sahip oyunda düşmanlarımızla çarpışırken özel yeteneklerimizi doğru zamanlama ile kullanmamız gerekiyor.

Aralon: Sword and Shadow'da aralarında ejderhaların da olduğu 8 farklı binek çeşidi mevcut. Oyun geniş ve zengin bir içerik sunmakta. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız Aralon: Sword and Shadow'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR