Art with Friends

Art with Friends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Art with Friends tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir çizim yapma oyunudur.

Art with Friends, çizim yeteneklerine güvenen oyunculara yepyeni bir deneyim vaat ediyor! Sanata merakınız varsa ve ortaya kendi özügn çalışmalarınıza çıkarmaktan keyif alıyorsanız bu oyuna mutlaka göz atmalısınız. Üstelik hem iPad hem de iPhone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunda ekranımıza gelen çizimlerin neyi temsil ettiklerini bulmamız gerekiyor. Arkadaşlarımız bize yaptıkları çizimleri gönderiyorlar biz de tahmin etmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda kendi yaptığımız çizimleri de gönderiyor ve gönderdiğimiz kişilerin tahmin etmelerini bekliyoruz.

Oyun son derece basit bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen çok keyifli bir deneyim sunuyor. Art with Friends’te 5.000 yeni kelime mevcut. Bu kelimeleri kullanarak çizebileceğimiz 100 farklı renk kullanılıyor. Bu renkleri kullanarak kendi tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Elbette bu aşamada yaratıcılık da çok önemli bir yere sahip.

Genel olarak son derece eğlenceli ve etkileşim seviyesi yüksek bir oyun arıyorsanız Art with Friends’i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR