Ask Me Colors Preschool 1.3 (ios)

Ask Me Colors Preschool

1.3
Ask Me Colors Preschool
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ask Me Colors Preschool, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çocuk oyunudur.

Ask Me Colors Preschool, çocuklarınızın akıllı cihazlarda iyi vakit geçirmesi için geliştirilmiş bir çocuk oyunu. iPhone ve iPad cihazlarında oynanabilen bu oyunda, çocukların bilişsel gelişimlerine katkıda bulunacak ve becerilerini geliştirecek pek çok özellik bulunuyor. Birbirinden renkli karakterler, yiyecek, oyuncak ve nesneleri tanımlayıp, öğrenmelerini sağlayacak bu oyuna çocuklarını düşünen herkesin bakması gerektiğini düşünüyorum.

Son dönemlerde çıkan haberlere aşinaysanız akıllı cihaz kullanımının 2 yaş'a kadar düştüğünü görmüşsünüzdür. Hal böyle olunca çocukların gelişimine önem veren uygulamaların sayısı da artmaya başladı. Ask Me Colors Preschool, temelde İngilizce bir uygulama olsa da, miniklerin nesneleri algılaması ve seslerini tanımasına olanak tanıyor. Gerekli ebeveyn denetiminin olduğunu ve profesyoneller tarafından hazırlandığını da belirtelim.

Çocukları için güzel bir uygulama arayan ebeveynler Ask Me Colors Preschool oyununu ücretsiz indirebilirler. Eğlenceli bir deneyim yaşayacağınızı söyleyebilirim.

YORUMLAR