Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Assassin’s Creed Unity ile Paris şehrini adım adım gezebilir, suikatçileri yönetebilir, bulmaca ve görevleri tamamlayarak ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Oyun yapımcıları artık oyunlarını piyasaya sürmeden önce yardımcı uygulamalarını uygulama marketlerine alıyor. Asıl oyun ile birlikte anlam kazanan yardımcı uygulamalar tabii ki aynı zevki tattırmıyor ancak oyuna nerede olursak olalım dahil olmamıza izin veriyor. Assassin’s Creed Unity de bu amaçla hazırlanmış resmi uygulamalardan biri.

Ubisoft tarafından Assassin’s Creed hayranlarına ücretsiz olarak sunulan yardımcı uygulamada tabii ki ilk dikkati çeken Paris haritası oluyor. 3 boyutlu ve oldukça detaylı hazırlanan harita üzerinden gerçek zamanlı olarak görevleri planlayabiliyor, kendimizin ve dost / düşmanlarımızın konumunu görebiliyoruz. Haritanın yanında kendi suikastçılarımızı yönetebiliyor, Nomad Brotherhood olarak adlandırılan karakterlerden dilediğimizi göreve gönderebiliyoruz. Görevleri tamamladığımızda ise asıl oyunda özel sunulan bölümlerin kilidini açmış oluyoruz.

Yararlı ipuçları ve öğretici bölümü de içeren uygulamayı kullanabilmeniz için tabi ki öncelikle Assassin’s Creed Unity oyununun PC’nizde veya konsolunuzda yüklü olması gerekiyor. Bunun yanında oyun verilerinizin senkronize edilmesi için Uplay hesabınıza girmeniz gerekiyor.

YORUMLAR