Atlas Dergisi 1.3 (ios)

Atlas Dergisi

1.3
Atlas Dergisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atlas Dergisi, alanında deneyimli kişiler tarafından hazırlanan coğrafya dergisinin resmi iOS uygulaması.

Atlas Dergisi, dergisiyle aynı adı taşıyan resmi iOS uygulaması. Ülkemizde yıllardır varolan ve aynı zamanda en popüler keşif ve coğrafya dergisi olan Atlas, kendi alanında uzman kişiler tarafından hazırlanıyor. Dergiye iPhone ve iPad'leri üzerinden ulaşmak isteyen kullanıcılar, dergi aboneliklerini uygulama üzerinden devam ettirebiliyor yada daha önce üye olmayan kullanıcılar uygun fiyatlar ile yeni üyelikler alabiliyor.

Telefon ve tabletler için özel olarak tasarlanan içeriklerin sunulduğu mobil dergide, Atlas dergisinde yeralan tüm içeriklere ulaşmak mümkün. Dergideki içeriklere ek olarak ise fotoğraf galerileri, interaktif uygulamalar ve videolar da yer alıyor. Ayrıca tüm bu içerik ve haberleri sosyal medya platformları üzerinden paylaşım imkanı bulunuyor.

Uygulamayı kullanarak dergiyi her ay indirebileceğiniz gibi abone olarak okuyabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden yapmış olduğunuz abonelikler bitiş süresinden 24 saat öncesinde tekrar yenilenir. Eğer yenilenmesini istemiyorsanız ayarlar menüsünden iptal etmeniz gerekiyor. Atlas dergisine abone olduktan sonra iptal etme şansınız bulunuyor fakat abonelik aldığınız ayların ücreti kesilmeye devam eder. Bu nedenle abonelik almadan önce dikkatli düşünerek karar vermenizi tavsiye ediyorum.

1, 6 ve 12 aylık abonelik seçenekleri sunan Atlas Dergisi, ne kadar uzun süre abonelik alırsanız o kadar çok tasarruf yapmanızı sağlıyor. Düzenli olarak takip etmek istiyorsanız yıllık abonelik alarak çok daha az para ödeme imkanınız bulunuyor.

Keşif ve coğrafya alanlarına ilgi duyuyorsanız, bu alanda okuyabileceğiniz en güzel yazı, makale ve haberleri okumanızı sağlayan Atlas Dergisi'nin iOS uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR