Autodesk 123D Design 1.5 (ios)

Autodesk 123D Design

1.5
Autodesk 123D Design
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    286

  • Üretici

    Autodesk Inc

Autodesk 123D Design başarılı bir 3 boyutlu modelleme programıdır

Autodesk 123D Design  kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPad'leri üzerinde 3 boyutlu tasarımlar oluşturma imkanı veren kullanışlı bir 3 boyutlu modelleme uygulamasıdır.

Autodesk 123D Design kullanarak kolayca oluşturacağınız 3 boyutlu tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürebilmektesiniz. Uygulamanın sunduğu 3 boyutlu yazıcı desteği sayesinde oluşturduğunuz modellemeler bu yazıcılar kullanılarak çıktıya dönüştürülebiliyor.

Autodesk 123D Design ile ürünler, parçalar veya yeni tasarımlarınız için modellemeler oluşturabilirsiniz. Uygulama yaratıcılığınızı kullanarak dilediğiniz tasarımı oluşturmanıza imkan tanımakta.

Autodesk 123D Design ile tasarımlarınızı oluşturmaya basit şekil kalıplarından birini seçerek başlıyorsunuz. Bu şekil uygulamanın sunduğu interaktif düzenleme araçlarıyla tercihlerinize uygun olarak yapılandırabiliyorsunuz. Uygulama şekiller arası bağlantıyı otomatik olarak yapabilme özelliğine sahip. Bunun yanında bu bağlantıları el ile de ayarlayabilirsiniz.

Autodesk 123D Design ile oluşturulan tasarımlar My Projects adlı bulut hesabınızı kaydedilir ve bu tasarımlara bilgisayarınızdan 123D Design web sercisi kullanılarak erişilebilir.

YORUMLAR