Sculptris

Sculptris

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,828
  • DOSYA BOYUTU 19.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixologic

Sculptris ile yüksek detaya sahip 3 boyutlu modellemeler oluşturabilirsiniz

Sculptris kullanıcılara oldukça detaylı 3 boyutlu tasarımlar oluşturabilme imkanı veren ve bu iş için birçok farklı aracı bünyesinde barındıran bir 3 boyutlu modelleme programıdır.

Ücretsiz olarak inidirilip kullanılabilme gibi güzel bir özelliğe sahip olan Sculptris sayesinde kısa süre içerisinde tercihlerinize uygun 3 boyutlu modellemeler oluşturabilmektesiniz. Sculptris eğer 3 boyutlu modelleme dünyasına yeni giriyorsanız sizin için ideal bir giriş aracı olacaktır. Programın özellikleri kolayca anlaşılabiliyor ve bu alanda tecrübeniz olmasa dahi kendi başınıza birşeyler öğrenebilmenizi mümkün kılıyor.

Sculptris kullancılara 3 boyutlu tasarımlar oluşturabilmek için geniş bir materyal seçeneği sunmakta. Uygulama içerisinde yer alan farklı fırça türlerinin yanında belli alanları farklı açılarla döndürmenize veya yakınlaştırıp uzaklaştırmanıza olanak sağlayan fiziksel düzenleme seçenekleri de yer alıyor.  Ayrıca JPEG veya PNG formatındaki resim dosyalarını 3 boyutlu modellemeleriniz için arkaplan olarak kullanabiliyorsunuz.

Sculptris ile oluşturduğunuz modellemeleri OBJ formatında bilgisayarınıza kaydedebilmektesiniz.