Free DWG Viewer

Free DWG Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106,701
  • DOSYA BOYUTU 43.72 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Informative Graphics Corp

DWG dosyalarını ücretsiz olarak ve hızlı bir şekilde açmak istiyorsanız denemeden geçmemeniz gereken programlardan birisi de Free DWG Viewer.

Free DWG Viewer programı, devamlı olarak DWG dosyalarını görüntülemek isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip. Lakin bir görüntüleyici olarak hazırlandığı için programın dosyalar üzerinde herhangi bir değişiklik yapma yeteneği mevcut değil.

Autodesk formatları arasında yer alan DWF ve DXF formatlarını da görüntüleyebilen program, bu formatları CSF formatına da dönüştürebiliyor ve bu şekilde yayınlayabiliyor. Her ne kadar içerisinde çok fazla araç yer almasa da üzerine düşen işi doğru bir şekilde yapabildiğini belirtmek gerek.

Denemelerimiz sırasında bilgisayarlarımızda herhangi bir yavaşlamaya ya da performans sorunlarına sebep olmaması sayesinde kullanırken diğer işlerinize de kesintisiz olarak devam edebiliyorsunuz. Bunun yanında görüntüyü hareket ettirme, döndürme, yakınlaştırma ve uzaklaştırma gibi görüntülemeyi daha kaliteli hale getirecek araçlar da tabii ki unutulmamışlar.

DWG formatını görüntüleyen pek çok diğer programa göre hafif yapısı ve içerisinde sadece gereken araçları barındırması sebebiyle kesinlikle denemeniz gerekenler arasında yer aldığına inanıyorum. Sıklıkla CAD işlemleriyle uğraşanların çizimlerini görüntülemekte kullanabilecekleri kaliteli araçlardan birisi.