Bakery Blitz 1.0.10 (ios)

Bakery Blitz

Bakery Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bakery Blitz, tatlı menüler çıkardığınız zaman yönetimi oyunu.

Bakery Blitz, tatlı yapmayı seven genç bir kızın yerine geçip işletmemize gelen müşterileri en iyi şekilde karşılayarak günlerimizi geçirdiğimiz zaman yönetimi oyunu. Görsellik ve oynanabilirlik yönünden her yaştan oyuncuya hitap eden oyun iOS platformunda ücretsiz.

iPhone ve iPad’inizde satın alım yapmadan, reklamlarla karşılaşmadan keyifle oynacağınız yemek yapma oyunlarından birisi de Bakery Blitz. Fantastik dünyada geçen oyunda müşteriler de ilginç görünümlü. Oyunun başlangıcında yardımcılarımızın söylediklerine kulak asarak siparişlerimizi tamamlıyoruz. İlerledikçe deneyim kazandığımız yardımcıların gözünden kaçmıyor ve bizi mutfağımız, müşterilerimizle baş başa bırakıyorlar.

Genellikle tatlı menüler çıkardığımız oyunda bölüm bölüm ilerliyoruz. Her bölümün başında kazanmamız gereken tutar gösteriliyor. Günün sonunda bu tutarı aşmışsak karakterimiz sevinç çığlıkları atıyor. Müşterilerimizin siparişlerini zamanında hazırlamadığımızda veya istedikleri şekilde sunmadığımızda karşılığını tabii ki de alamıyoruz; bu da gün sonu hasılatına yansıyor.

YORUMLAR