Bakery Story 2 1.2.4 (ios)

Bakery Story 2

Bakery Story 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bakery Story 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir pastacılık oyunu

Bakery Story 2 eğer pastacılar kralı olmak istiyorsanız oynamaktan büyük keyif alacağınız pastane oyunları serisi Bakery Story'nin yeni oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabeltelrinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir pastane oyunu olan Bakery Story 2 oyunculara rüyalarındaki pastaneyi tasarlama ve şehrin en ünlü pastanesi olma imkanı veriyor. Oyundaki temel amacımız ise müşterilerin ilk tercihi olabilmek. Bu işi gerçekleştirmek için sadece pasta yapma yeteneklerimiz yeterli değil, pastanemizin de güzel ve çekici görünmesi gerekiyor.

Bakery Story 2'de en lezzetli tatlı ve pastaları yapabilmek için farklı tarifleri ve kullanabileceğimiz malzemeleri keşfetmemiz gerekiyor. Tariflerimizi geliştirdikçe pastanemizi daha çok müşteri ziyaret ediyor, bu nedenle onları pastanemizde tutabilmek için pastanemizi daha çekici hale getirmemiz gerekiyor. Bu iş için çeşitli mobilyalar, masalar, duvar kağıtları, resimler ve heykeller gibi dekoratif öğeleri ve eşyaları kullanarak pastanemizin görünümünü güzelleştirebiliyoruz.

Bakery Story 2'de arkadaşlar birbirlerine yardım ederek daha hızlı pasta yapmalarını sağlayabiliyorlar.