Ball Jump 1.0 (ios)

Ball Jump

1.0
Ball Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    94

  • Üretici

    Ketchapp

Ball Jump'ta kontrolümüze verilen topu platformlar arasında düşürmeden ilerletmeye çalışıyoruz.

Ball Jump, beceri oyunları ile tanınan Ketchapp firmasının son bombalarınadan birisi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kutulardan oluşan platformlar üzerinde ilerlemeye çalışan bir topun kontrolünü ele alıyoruz.

Kontrolümüze verilen top otomatik olarak hareket ediyor. Biz ise zamanında ekrana basarak topu zıplatıyoruz. Bu işlemi çok dikkatli gerçekleştirmemiz gerekiyor aksi halde top platformlardan düşebiliyor.

Sürekli olarak yer değiştiren kutular oyunu zorlu kılan yegane unsurlar arasında. Önümüzdeki yol sürekli olarak hareket ettiği için topu ne zaman zıplatmamız gerektiğini hesaplarken zorlu anlar yaşayabiliyoruz. Tahmin edebildiğiniz gibi oyunda ne kadar fazla yol alırsak o kadar yüksek puan alıyoruz ve şayet düşersek en baştan başlamak durumundayız.

Ball Jump'taki arkaplan renkleri bazen değişiyorlar. Bu tarz detaylar ile oyunun monotonluk seviyesi düşürülmeye çalışılıyor fakat en nihayetinde sürekli olarak aynı şey yaptığımız için bir süre sonra sıkıcı olabiliyor. Yine de belirsiz olarak yer değiştiren platformlar sayesinde oyunu tekrar tekrar oynama isteği oluşuyor. Beceri oyunlarına ilginiz varsa Ball Jump'ı denemelisiniz.

YORUMLAR