Ball King 1.6.1 (ios)

Ball King

Ball King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ball King, nostaljik atmosferiyle dikkat çeken, eğlenceli bir beceri oyunu.

Ball King, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, retro karakteriyle öne çıkan bir beceri oyunu. Basketbol teması üzerine kurulu olan bu beceri oyununu hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerine tamamen ücretsiz olarak oynayabiliyoruz.

Esprili ve mizahi yönü ağır basan bir oyun olan Ball King'te her ne kadar basketbol oynuyor olsak da top olarak kullandığımız nesneler basketbol topundan oyuncak ördeklere kadar uzanan geniş bir skalaya dağılmış. Akvaryumlar, kurukafalar, tenis topları ve hatta floppy diskler dahi top olarak kullanabileceğimiz nesneler arasında. Oyunda her sayı yaptığımızda potanın yeri değişiyor. Bu da demek oluyor ki her seferinde yeniden nişan almalı ve atış açımızı ona göre ayarlamalıyız.

Toplar kadar mekanlar da epey çeşitli. Sürekli aynı ortamlarda oynamıyoruz. Bu da oyunun kısa sürede sıkıcı bir hal almasına engel oluyor.

Ball King'in en çok hoşumuza giden noktası oyun esnasında beklenmedik zamanlarda çıkıp oyun keyfini öldüren reklamlara sahip olmaması. Ücretsiz olarak indiriyor ve hiçbir ek ödeme yapmadan saf bir oyun deneyimi yaşıyoruz.

Basketbol oynamaya ilgi duyuyorsanız ve basketbol oyunlarına merakınız varsa Ball King'i mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR