Baller Legends 1.0.1 (ios)

Baller Legends

Baller Legends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baller Legends güzel graifklere sahip bir basketbol oyunudur

Baller Legends eğer basketbol sporunu seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil basketbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Baller Legends'de kendi kariyerimizde yükselmek için mücadele ediyoruz. Oyunda bir çaylak olarak başlıyoruz ve sonrasında kariyer basamaklarını adım adım tırmanıyoruz. Bu iş için farklı bölgeleri ziyaret ediyoruz, karşımıza çıkan görevleri tamamladıkça kendinizi geliştiriyoruz ve daha zor mücadelelere hazırlanıyoruz.

Baller Legends'da şut atma yeteneklerimizi test edebildiğimiz gibi çılgın smaçlar da yapabiliyoruz. Oyun bize farklı oyun modları sunmakta. Arcade modunda 3 atış kaçırana kadar en yüksek isabet oranını yakalamaya ve en çok syaıyı yapmaya çalışıyoruz. Bu modda şut atmak giderek zorlaşmakta. Powerupları ve smaçları kullanarak puanımızı artırabilmemiz mümkün.

Oyunun Challenge modunda ise bize belli görevler veriliyor. Bu görevleri tamamladığımızda bir sonraki bölüme geçiyoruz. Bu modda ilerledikçe yeni ekipmanların, mekanların kilitleri açılmakta.

Baller Legends yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış bir oyun. Oyunun dokunmatik kontrolleri de gayet basit.

YORUMLAR