Bas Geç 1.1 (ios)

Bas Geç

1.1
Bas Geç
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bas Geç temel olarak refleks ve el becerilerine dayanan keyifli bir oyundur ve tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Çok kısa bir süre önce oldukça popüler olan bir oyun vardı: Piano Tiles. İşte bu oyun da tıpkı Piano Tiles gibi beceri ve refleks üzerine kurulmuş. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Bas Geç, el becerilerine ve reflekslerine güvenen herkesin denemesi gereken bir oyun.

Her ne kadar orijinal bir konsept sunmasa da eğlenceli olduğu su götürmez bir gerçek. Oyunda üç farklı mod bulunuyor. Bunlar Arcade Mod, Klasik Mod ve Zen Modu olarak sınıflandırılmış. Arcade Modu seçerseniz zaman kısıtlaması olmadan mümkün olduğunca renk yakalamaya çalışıyoruz. Klasik Mod’da en kısa zamanda en fazla rengi yakalamaya çalışıyoruz. Zen Modu ise süre ve zamanlama üzerine kurulmuş. Bu modda 30 saniye süremiz var ve amacımız en fazla rengi yakalamak.

Oyunda beyaz kutulara basmamız halinde mağlup oluyoruz. Bu sebeple iyi bir el-göz koordinasyonuna sahip olmamız gerekioyr. Oyundan elde edilen puanları kullandığınız sosyal medya araçlarında arkadaşlarınızla paylaşma şansına da sahipsiniz. Eğlenceli ve sade bir yapıya sahip olan Bas Geç kısa molalarınızda keyfinizi yerine getirecek türden bir oyun.

YORUMLAR