Battle Cars 1.1 (ios)

Battle Cars

1.1
Battle Cars
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battle Cars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Battle Cars içerisinde aksiyon ve hızı birleştirerek bize keyifli bir yarış tecrübesi yaşatan bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yarış oyunu olan Battle Cars'da arcade tadında bir yarış tecrübesi bulunmakta. Kuşbkaışı kamera açısıyla oynanan Battle Cars bize klasik yarış oyunlarını hatırlatırken oldukça hızlı yarışlara katılmamızı mümkün kılıyor. Oyunda temel olarak bir yandan aracımızla son sürat yarış pistinde yol alıyoruz, diğer yandan da rakiplerimizi yavaşlatmaya çalışıyoruz. Oyunda araçlarımız silahlar kullanabiliyorlar ve bu sayede diğer araçlara ateş ederek onları durdurabiliyorlar. Bu da oyunda bolca heyecan kazandırıyor.

Battle Cars içerisinde farklı araç seçenekleri yer alıyor ve oyuncular bu araçları oyunda kazandıkları parayla geliştirebiliyorlar. Yarışlar esnasında da çeşitli bonusları topladığımızda geçici avantajlara sahip olabiliyoruz. Bu sayede yarışlar tekdüze olmaktan kurtuluyor.

Battle Cars dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz online modda diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. Ayrıca oyunu aynı cihaz üzerinde arkadaşlarınızla birlikte oynayabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR