Battle.net Mobile Authenticator 1.3.4 (ios)

Battle.net Mobile Authenticator

Battle.net Mobile Authenticator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    205

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Battle.net Mobile Authenticator, Battle.net hesaplarınıza ekstra koruma sağlayan Blizzard'ın resmi ve ücretsiz iOS uygulamasıdır.

Oyunları milyonlarca kişi tarafından online olarak oynanan ve dünyanın en popüler oyun şirketlerinden biri olan Blizzard'ın oyuncularında bulunan Battle.net hesaplarının güvenliğini arttırmak amacıyla geliştirdiği Battle.net Mobile Authenticator, iOS cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Özellikle içerisinde değerli eşyalar ve karakter barındıran hesapların kontrolünü ve güvenliğini sağlamak zor olabiliyor. Bunu kontrol altına almak isteyen Blizzard, ilk olarak anahtarlı khalinde ufak bir cihaz olarak ürettiği Authenticator'ın Android ve iOS versiyonlarını üreterek oyuncularına ücretsiz olarak sunmaktadır.

Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize indirerek Battle.net hesabınızı doğrulama kodu sistemi ile korumaya almış oluyorsunuz. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra, Battle.net hesabınıza giriş yaparken size bir doğrulama kodu sorulacaktır. Bu doğrulama koduna iOS cihazınızdan uygulamaya girerek ulaşabilirsiniz. 15 saniyelik aralarla yenilenen doğrulama kodları hesabınıza giriş yapabilmeniz için mutlaka girmeniz gereken önemli bir şifredir. Hackerlar tarafından e-posta adresiniz ve şifreniz ele geçirilmiş olsa bile doğrulama koduna hiçbir şekilde ulaşamayacak olan hackerlar oyun hesaplarınıza zarar verememektedir.

Kullanımı kolay ve sade bir uygulama olan Battle.net Mobile Authenticator'ı iPhone ve iPad'lerinize indirerek Battle.net hesaplarınızın güvenliğini ücretsiz olarak yüzde 100 sağlayabilirsiniz.