Beach Run Boy 1.0 (ios)

Beach Run Boy

1.0
Beach Run Boy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beach Run Boy, Temple Run ve Subway Surfers gibi popüler koşu oyunlarından esinlenilerek geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir iOS koşu oyunu.

Beach Run Boy, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak indirip oynayabileceği eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu. Her ne kadar ücretsiz olmasına ve eğlenceli olmasına rağmen, oyunun popüler koşu oyunu Subway Surfers oyunundan neredeyse tamamen kopyalandığının farkına varabiliyorsunuz.

Elbette Subway Surfers kadar kaliteli grafiklere sahip olmayan ve oynanışı kalitesini yakalayamayan Beach Run Boy, basit anlamda boş vakit geçermenizi sağlayacak seviyede bir oyun.

Oyunda kontrol ettiğiniz genç arkadaşımız ile birlikte sahil kenarındaki bir yolda koşuyor ve tüm altınları topluyoruz. Ayrıca koşarken yardımcı olacak uçma ve koruma gibi özellikler sayesinde daha çok puan toplayabiliyorsunuz. Ayrıca bu güçlendirmeleri topladığınız altınlar ile de alabiiyorsunuz.

Çok kaliteli olmamasına rağmen, karakter kontrolü ve oynanış için yine de iyi diyebilirim. Çünkü çok daha kötülerini gördüm.

Oyunun genel yapısı itibariyle bir miktar hırs yapacak ve sürekli aldığınız puanı yükseltmeye çalışacaksınız. Hayır ben kendimi kontrol edebiliyorum, 2 - 3 oyun oynayıp çıkıcam diye kendinizi kandırmayın çünkü çıkmayacaksınız.

Ekran üzerinde aldığınız puan ve topladığınız altın sayısını görebiliyorsunuz. Ayrıca ekranın sol üstündeki işarete dokunarak mola da verebilirsiniz.

iPhone ve iPad'lerini üzerinde oynayabileceğiniz yeni ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız Beach Run Boy'u deneyim derim. Fakat daha önce Subway Surfers oynamadıysanız, bu oyundna önce Subway Surfers'ı denemelisiniz.