Beatdown!

Beatdown!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atari salonu klasikleri arasında yer alan Final Fight gibi bir oyunu özlüyorsanız mobil cihazınız için çıkan bu oyuna mutlaka göz atın.

Halk diliyle vur ilerle tarzı dediğimiz oyunlardan biri olarak dikkat çeken Beatdown, Noodlecake Games tarafından hazırlanan başarılı bir iOS oyunu. Piksel grafikleriyle yaratmış oldukları oyunlarda büyük bir beğeni toplamayı başaran ekip oyun dünyasında daha çok League of Evil isimli çalışmasıyla tanınıyor. Bağımsız oyun geliştiricileri için büyük bir ilham kaynağı olan bu şirket oldukça hesaplı fiyatlarda birbirinden eğlenceli oyunlarla oyunseverlerin gönlünü kazanmayı başarıyor. Bu kez yaptıkları oyun ise atari salonlarından alışık olduğumuz bir beat'em up olmuş.

20 farklı bölüm içeren ve karşınıza 30 farklı rakip getiren oyun kendi türü içerisinde oldukça zengin bir içeriğe sahip. Sonsuz oyun modunu oynamayı tercih etmeniz durumunda ise sizi bekleyen macera daha çok kendinizle yarıştığınız bir dayanıklılık mücadelesine dönüşüyor. 5 farklı boss ve 5 tane farklı oyun mekanının Beatdown'a katmış olduğu renk yadsınamaz. Dövüşteki Combo mekaniği sayesinde ise nefes almadan kavgaya tutuşmak için gerekli olan ateşi kendinizde hissedeceksiniz.

iPhone veya iPad ile sanal butonlar üzerinden oynayabileceğiniz bu oyun GamePad kullananıyorsanız dijital yön butonları veya analog arasında tercih yapmanızı da sağlıyor. Bununle birlikte Game Center desteği olan oyunda elde edeceğiniz Achievement sistemi size Steam üzerinde oyun oynuyormuşsunuz gibi bir heyecan verecektir. Oyun ücretsiz değil, ama sizden istenilen fiyat oldukça hesaplı ve bu fiyata bu oyun açıkçası değer.

YORUMLAR