Beer?! 2.0 (ios)

Beer?!

2.0
Beer?!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beer?! uygulaması sayesinde arkadaşlarınıza bira içme teklifi gönderebilirsiniz.

Bir iki kupa bira ve dost muhabbeti güzel gider diyorsanız Beer?! uygulaması tam size göre. Bira içmeye davet etmek daha basit olamazdır. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulama sayesinde dostlarınızı biraz içmeye devet edebilirsiniz.

Uygulama mümkün olduğunca basit tutulmaya çalışılmış. Karmaşık işlemlerle uğraşmadan sadece „bira?“ şeklinde bir mesaj gönderiyorsunuz. Karşı taraf da olumlu veya olumsuz olarak cevap veriyor. Her şey bu kadar basit ilerliyor.

Uygulamada basit ve sade bir arayüze yer verilmiş. Tahmn ettiğiniz gibi bira tonları hakim. Listeden istediğiniz isimleri seçip bira içme daveti gönderiyorsunuz. Karşı tarafa bildirim olarak giden bu davet sola sürüklendiğinde olumlu ve olumsuz olmak üzere iki seçenekli bir cevap sekmesi çıkıyor. Karşı taraf seçimini belirledikten sonra verilen cevap size geliyor. Her şey bu kadar basit ve kolay.

Kısaca Beer?! arkadaşlarıyla dışarı çıkmaktan ve beraber bir iki kadeh bir şeyler içmekten keyif alan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR