BeeTalk

BeeTalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    443

  • Üretici

    BeeTalk Private Ltd

BeeTalk, popüler arkadaşlık uygulaması Tinder'a benzeyen yeni arkadaş bulma uygulamasıdır.

BeeTalk, hem erkek hem de kadınların kullanabileceği yeni bir arkadaşlık uygulamasıdır. Yakınınızda olan kişileri bulan ve onlarla arkadaşlık kurmanıza yardımcı olan uygulamada mesajlaşmak, konuşmak, aramak ücretsiz.

BeeTalk, dünya genelinde en çok kullanılan arkadaşlık uygulaması Tinder'a oldukça benziyor. Telefon numaranızı girerek veya Facebook hesabınızı ilişkilendirerek üyeliğinizi oluşturup kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama çevrenizde de arkadaşlık kurmak isteyen kişileri listeliyor. Kişiyi beğenmenizin ardından karşınızdaki kişi de sizi beğenirse arkadaş olmuş oluyorsunuz. Beğendiğiniz arkadaşınıza göndereceğiniz mesajların, yapacağınız sesli aramaların, konuşmaların hepsi ücretsiz olduğundan karşınızdaki kişiyle doyasıya sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz. Sohbet uygulamalarının olmazsa olmazı çıkartmalar bu uygulamada da mevcut. Sevimli çıkartmalarla mesajlarınızı süsleyebilirsiniz. Gönderdikten sonra otomatik olarak silinen mesajlar da gönderme şansına sahipsiniz.

iPhone ve iPad’lerle uyumlu olan BeeTalk’u benzerlerinden farklı yapan birkaç özelliği bulunuyor. Seçtiğiniz kişiyi beğendiğinizde telefonu sağa çevirmeniz, beğenmediğinizde ise sola çevirmeniz yeterli. Yeni arkadaş bulmak içinse tek yapmanız gereken telefonunuzu sallamak.

Yaşa göre filtreleme seçeneğini de sahip olan BeeTalk, yeni insanlarla tanışmak isteyen ancak içine kapanık kişilere yönelik bir mobil uygulama.

YORUMLAR