Bejeweled HD 1.7.2 (ios)

Bejeweled HD

Bejeweled HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bejeweled HD eşleştirme oyunları arasında haklı bir popülerliğe sahip olan keyifli bir bulmaca oyunu.

Bejeweled HD tüm zamanların en çok oynanan eşleştirme oyunları arasında yer alan bir yapım. Bilgisayarlarımızdan aşina olduğumuz bu oyun mobil dünyada da yerini alıyor ve aynı başarıyı tutarlı olarak devam ettiriyor.

Oyunun bu dneli tutmasının sebeplerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki basit oyun yapısı ve her yaşa hitap eden atmosferi. Oyunda mücevherlerden oluşan bir platformda benzer olan taşları yan yana getirerek onları patlatmaya ve bu şekilde en yüksek puanı almaya çalışıyoruz. Renkli görsellerle ve akıcı animasyonlarla gerçekleştirilen oyun yapısı sayesinde Bejeweled HD’de heyecan bir an olsun bile düşüşe geçmiyor.

Zamana karşı yarıştığımız için oyunda bir nebze stres yapmak olası. Bu yüzden mümkün olduğunca hızlı düşünüp karar vermeli ve verdiğimiz kararları vakit kaybetmeden hayata geçirmeliyiz. Farklı oyun modları içermesi ile dikkat çeken Bejeweled HD’de dilerseniz Game Center aracılığı ile arkadaşlarınızla da mücadele edebilirsiniz.

Hem grafik hem de oynanış olarak tatmin edici bir seviyede yer alan Bejeweled HD, bu kategoride kaliteli bir oyun arayanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR