Bike Blast 1.1.0 (ios)

Bike Blast

Bike Blast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Blast, Subway Surfers'a benzerliğiyle dikkat çeken bisiklet sürme oyunu.

Bike Blast, tempolu oynanış sunan sonsuz koşu oyunlarından vazgeçemiyorsanız beğeneceğinizi düşündüğüm bir yapım. Oynanış yönünden tüm platformlarda indirme rekoru kırmış Subway Surfers’dan farklılık göstermiyor ancak karakterler ve çevre farklı olduğundan değişiklik olması açısından oynayabileceğinizi düşünüyorum.

iOS platformunda da ücretsiz olan ve ilginç olarak satın alım sunmayan Bike Blast adından da anlayacağınız üzere bisiklet sürme oyunu. İki çılgın genç bisikletçinin yanı sıra oyunun ilerleyen bölümlerinde ilginç karakterleri seçebildiğiniz oyunda efsane bisiklet BMX’inize atlıyor ve tehlikelerle dolu yolda sürüyorsunuz. Amacınız benzer oyunlarda olduğu gibi sağa sola çarpmadan gidebildiğiniz kadar gitmek.

Herkesin oynayabileceği basitlikte hazırlanan oyunda refleks, hızı düşünme, odaklanma çok mühim. Bisikletinizi sürerken karşınıza her an bir şey çıkabiliyor ve durma lüksünüz olmadığından bisikletten düşmemek için son derece hızlı düşünmeniz, seri olmanız, tereddüt etmemeniz gerekiyor.

YORUMLAR