Bilmece Avı

Bilmece Avı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilmece Avı, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ekrana gelen bilmeceleri yanıtlamaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca uygulamasıdır.

Bilmece Avı, uygulama içerisindeki bilmeceleri teker teker tahmin ederek bilmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir iOS bulmaca oyunudur.

Sade ve kullanışlı arayüzü ile birlikte gelen bulmaca oyunu ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacaksınız. Bölümleri geçtikçe altın kazanarak, zorlandığınız veya tahmin edemediğiniz bilmecelerde harf göster, bombala, veya yardımcı kelime alma özelliklerinden faydanalabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinden dilediğiniz kadar altını ödeme yaparak satın almak mümkün.

Bilmeceleri arkadaşlarınız ile paylaşarak onlarıda eğlencenize dahil edebilirsiniz. Ekrana gelen bilmecenin cevabının kaç harfli olduğunu görebiliyorsunuz. Bilmecenin alt kısmındaki boşluklara cevabı biliyorsanız hemen yazarak bir sonraki bilmeceye geçebilirsiniz. Biriken altınlarınızı ekranın sağ üstünden takip edebilmek mümkün.

Oldukça eğlenebileceğiniz Bilmece Avı uygulamasını indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz. Hemen indirerek ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla birlikte oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR