Blast Zone!

Blast Zone!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    97

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Blast Zone, iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği hızlı bir aksiyon oyunudur.

Blast Zone, ister tek başınıza isterseni diğer oyuncular ile karşılıklı olarak oynayabileceğiniz hem eğlenceli hem de heyecanlı bir aksiyon oyunudur. Bombalarınızı alarak heryeri patlatacağınız oyunda liderlik sıralamasının üstüne çıkabilmek için rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor.

Oynadıkça deneyim puanı kazanarak seviyenizin yükseleceği oyunda, korsan gemilerini, askeri kampları, dans kulüplerini ve daha fazlasını patlatacaksınız. Etkileyici ve 3 boyutlu patlama efektleri ile oldukça keyif veren oyunu dilerseniz tek başınıza da oynayabiliyorsunuz.

Kendi kahramanınızı seçerek başlayacağınız oyunda, karakterinizi düzenleyerek kendi istediklerinizi yapabilirsiniz. Vücudunu, kafasını ve animasyonlarını seçebiliyorsunuz. Kahramanınızın üzerine giyeceğiniz eşyalar oynadıkça düşecek ve zaman içerisinde kahramanınız çok daha güçlü olacaktır. Bunun dışında oyunda düşen güçlendirme yetenekleri size belirli süre için ekstra güç sağlamaktadır.

Oyunu iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır. Bu nedenle oynamadan önce internet bağlantınızın olup olmadığına emin olun.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi olan Blast Zone'u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR