Block Droppin'

Block Droppin'
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block Droppin', şekillerle uğraştığınız bulmaca oyunu.

Block Droppin' oyununda iki farklı alan bulunuyor. İlk olarak üst kısımdaki alanda aynı renkteki blokları birleştiriyorsunuz ve belirli bir şekil oluşturuyorsunuz. Daha sonra bu şekli, alt platforma geçiriyorsunuz ve soldan sağa bloklar sıra oluşturduğunda şekil temizlenmiş oluyor. Ayrıca size belirli bir süre veren oyun, hız, zeka ve beceri istiyor.

Ayrıca oyunda iki farklı mod daha bulunuyor. Bunlardan Pro Modu, sizden daha hızlı olmanızı isterken, Zen Modu size daha yavaş bir oyun deneyimi sunuyor. 100 bölümden oluşan oyunda zorluk her bölümde daha da artıyor. Ancak oyun içerisinde size yardımcı olacak bazı araçlar da bulunuyor. Örneğin; bulmaca çok karışık bir hale geldiğinide patlayıcı güç kaynakları ile platformu temizleyebiliyorsunuz.

iPhone veya iPad için gayet minimalist bir oyun olan Block Droppin', bize Tetris'i de hatırlatıyor. Tetris'e benzer ancak Tetris'ten çok daha gelişmiş bir yapıya sahip olan oyun, sizi eğlendirirken aynı zamanda zekanızı da geliştirmeyi hedefliyor.

Oyun içi satın alımlar mevcut olmasına rağmen, ücretsiz olarak oynayan kullanıcılar kesinlikle her şeyin tadını çıkarabiliyor. Yani bu güzel bulmaca oyununda ücretsiz bir şekilde eğlenmeniz mümkün.

YORUMLAR