Block it 1.0 (ios)

Block it

1.0
Block it
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Block it, Ketchapp'ın odaklanma, hız, sabır gerektiren beceri oyunları arasında.

Block it, sadece tek dokunuşla oynanmasına rağmen son derece bağlayıcı bir oyun ve bu tarz oyunları başımıza saran Ketchapp’ın imzasını taşıdığını söylemem gerek. iPhone ve iPad’lerde de ücretsiz oynanabilen oyun hem parmak hızımızı, hem zamanlama yeteneğimizi, hem de sinirlerimizi ölçüyor.

Basit görsellerle hazırladığı sinir bozucu refleks oyunlarını karşımıza çıkaran Ketchapp’ın son oyununda dikdörtgen bir platform içerisinde buluyoruz kendimizi. Amacımız platformun içerisinde gelişigüzel hareket eden, durmak bilmeyen diskin platformun açık noktasından kaçmasını engellemek. Diski kontrol altına alabilmenin tek yolu açık noktaya geldiğinde ekrana dokunarak platformun açığını kapatmak.

Diski platform içerisinde tutmak için harika zamanlamayla ekrana bir kere dokunmamız kafi oluyor ancak disk her bölümde daha da hızlanıyor. Başlangıçta hızlı hareket eden diskin aslında yeterince hızlı olmadığını ilerleyen bölümlerde anlıyoruz.

Game Center desteği sayesinde yüksek puanımızı arkadaşlarımızla paylaşıp onları kapışmaya davet etme şansına da sahibiz.

YORUMLAR