Blocky Cops 1.1.7 (ios)

Blocky Cops

Blocky Cops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Eğlenceli hırsız polis oyununda suçluları yakala ve şehrin güvenliğini sağla.

New York, Londra, Teksas gibi hem hızlı hem de kalabalık olan şehirlerde hırsızları yakalamalı ve buraların güvenliğini sağlamalısınız. Hırsızın zorlandığı anları iyi değerlendirip polislik görevini başarılı yerine getirmek zorundasın. Bu zorlu koşu macerasına hazır mısın?

Yalnızca hırsızlarla uğraşmadığınız oyunda pek çok türde suçlu yer alıyor. Hırsızların, haydutların, şehir eşkıyalarının ve daha birçoğunu kovalayacağınız bu oyunda iki farklı mod ile oynama şansı tanınıyor. Bu modlardan ilki tamamen sonsuz koşu türündeyken ikincisinde ise 'soyguncuyu' bulmak için koşturuyorsunuz. Ancak bunun için kanıt toplamalı ve suçluları istenilen süre içerisinde yakalamalısınız. Böylece yeni karakter kilitlerini açacak ve farklı tiplerle oynayabileceksiniz. Ayrıca bol aksiyon olan oyunda reflekslerinizi de hızlı tutmalısınız. 

Sonsuz koşu türünde olan Blocky Cops, aslında bu kategori için yeterli bir hikaye barındırıyor. Aynı zamanda oyuncuları tatmin edecek grafiklere ve animasyonlara sahip olan oyunda müzikler de eğlenceli bir şekilde seçilmiş. Ancak oyunun en can alıcı noktalarından biri ise, karakter sayısı oluyor. Onlarca farklı görünüme sahip oyun karakterini barındıran Block Cops'ta sokakları temizlerken hırsızlara haydutlara ve eşkiyalara günlerini gösterin.

Block Cops Özellikleri

  • Eğlenceli hırsız-polis kovalamacası
  • İndirgenmiş grafik ve animasyonlar
  • İki farklı oyun modu
  • Ücretsiz hediyeler, bonuslar
  • Arkadaşlarınızla yarışın