Blocky Raider 1.0 (ios)

Blocky Raider

1.0
Blocky Raider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Raider, zamanlama ve hızlı karar verme yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz bir oyun.

Orijinal grafiklere sahip, ücretsiz ve uzun süre oynayabileceğiniz bir beceri oyunu arayışındaysanız Blocky Raider ile bu arayışınıza son verebilirsiniz.

Son derece keyifli bir oyun deneyimi vaat eden Blocky Raider'da tehlikeli parkurlarda ilerlemeye çalışan bir karakterin kontrolünü ele alıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise bu karakteri doğru zamanlarda ve doğru yerlerde zıplatarak ileri taşımak. Hatalı yapacağımız bir hareket karakterimizin kızgın lavlara düşmesine, dikenlerin batmasına veya platformlar arasında sıkışmasına sebep olabiliyor.

Oyundaki kontrol mekanizması tek tıklama ve basit kaydırmalar üzerine kurulu. Ekrana her tıklayışımızda karakterimiz bir adım ileri gidiyor. Parmağımızı ekranda sürükleyerek de karakteri yatay düzlemde hareket ettirebiliyoruz. Karakteri hareket ettirirken fazla vakit harcamamamız gerekiyor aksi halde herhangi bir tuzağa düşmesek dahi oyunu kaybediyoruz.

Oyunda kullanılan grafik konsepti son derece ilgi uyandırıcı ve kaliteli bir izlenim yaratmayı başarıyor. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Blocky Raider, bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir oyun arayanların gözardı etmemesi gereken bir seçenek.