Blood Roofs 1.1.0 (ios)

Blood Roofs

Blood Roofs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blood Roofs sürükleyici bir aksiyon oyunudur

Blood Roofs güzel grafikleriyle öne çıkan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriinzde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Blood Roofs'ta Jake ve Catherine adlı 2 kahramanımızın hikayesi konu alınıyor. Catherine yaralanmış ve hareket etmekte güçlük çeken; fakat nişan alma yeteneği kuvvetli olan bir kahramandır. Jake ise atletik yapıya sahip olan, her türlü engeli aşabilen ve uzun atlayışlarda kanatlarını kullanarak havada süzülebilen ilginç bir kahramandır. Oyunda bir yandan Jake ile Catherine'yi taşımalı, bir yandan da bizi kovalayan yaratıklardan kaçarak hayatımızı kurtarmalıyız. Biz Jake ile Catherine'yi taşırken Catherine yaratıklara ateş edebiliyor ve bize zaman kazandırabiliyor.

Blood Roofs oldukça yüksek kaliteye sahip grafiklerle birlikte geliyor. Kaçış oyunu türündeki oyunda çatıların üzerinde süzülürken devasa yaratıklarla karşılaşabiliyoruz. Oyunun her anı aksiyon dolu ve oyun sürükleyici bir yapıya sahip. Oyunda ilerledikçe kontrol noktalarını açabiliyor ve oyunu tekrar oynadığımızda bu kontrol noktalarından oyuna devam edebiliyoruz.

Blood Roofs sürükleyici bir macerayı bolca aksiyonla birleştiren eğlenceli bir oyun.