Blossom Blast Saga 1.0.2 (ios)

Blossom Blast Saga

Blossom Blast Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blossom Blast Saga, King tarafından oyunculara sunulan yeni, eğlenceli ve ücretsiz bir iOS eşleştirme oyunu.

Blossom Blast Saga, Candy Crush Saga ile milyonlarca oyuncu tarafından sempati kazanan King firmasının uygulama marketlerde yayınladığı son oyunu. Eşleştirme oyunu kategorisinde yer alan Blossom Blast Saga'daki görevimiz çiçek bahçesi üzerindeki bölümlerin her birinde verilen hamle sayısı bitmeden en az 3 benzer çiçeği bir araya getirip daha büyüğünü elde ederek bahçeleri temizlemek.

Elbette firmanın önceki oyunları olan Candy Crush Saga ve Farm Heroes Saga ile benzerlik gösterne oyunun sadece teması tamamen farklı ve çiçekler üzerine kurulu.

Yüzlerce farklı bölümü bitirmeye çalışırken eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunda çiçekleri bir araya getirip birleştirdiğinizde büyüyorlar ve eyraflarını temizleyerek ilerlemenizi ve bahçeyi temizlemenizi sağlıyorlar. Ne kadar çok zincirleme çiçek eşleştirmesi yaparsanız oyunda karşılaşacağınız sürprizler de aynı oranda artıyor. Bu nedenle elinizden geldiğince zincirleme eşleştirmeler yapmanız size avantaj sağlıyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise sahip olduğunuz sınırlı hamle sayını. Eğer hamle sayınız bittiğine çiçek bahçesini temizlemeyi başaramadıysanız, bölümü baştan oynamak durumundasınız.

Keyifli vakit geçirebilmek için tercih edebileceğiniz kaliteli oyunlardan bir tanesi olmaya aday olan Blossom Blast Saga tamamen ücretsiz olarak sunuluyor fakat uygulama içerisindeki mağazadan alışveriş yapabiliyorsunuz.

YORUMLAR