BombSquad Remote 1.2.8 (ios)

BombSquad Remote

BombSquad Remote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BombSquad oynamak isteyip ek bir Bluetooth Controller sahibi olmayanların yardımına yetişen bu uygulama mobil cihazınızdan herkesin oynadığı oyuna katılmanızı sağlıyor.

BombSquad oynayan kalabalığa siz de katılmak istiyorsanız ama kontrol cihazınız yoksa dert etmeyin. BombSquad Remote bu iş için özel hazırlanmış bir uygulama olup Android, OUYA, Mac ve Kindle Fire TV ile uyumlu çalışan, 8 kişilik bir kapışmaya her türlü olanağı sağlayan bir uygulama. Multiplayer bir çatışma oyunu olan BombSquad'ın Mac versiyonunu indirmek istiyorsanız burayı tıklayın. Böylece sadece COntroller ile kalmayıp oyunu oynama fırsatı da yakalamış olursunuz.

BombSquad Remote'un kontrol arayüzü sizin kullanımınıza göre kişiselleştirilebilirken sıkıntı yaratmaksızın 8 farklı cihaz üzerinden de tek bir oyuna bağlanma imkanı sağlıyor. Böylece frekans ve benzeri problemlerden ötürü oyuncu sınırlaması getirilmiyor. Bluetooth Controller olmayan evde bile multiplayer bir kapışma ortamına zemin hazırlayan bu uygulama işini başarıyla yerine getiriyor.