Boom Dots 1.1.2 (ios)

Boom Dots

Boom Dots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boom Dots'ta üzerimize doğru gelen düşmanları doğru zamanlamayla alt etmeye çalışıyoruz.

Boom Dots, el becerilerine güvenen oyuncuların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. iPhone ve iPad için tamamen ücretsiz olarak sunulan bu beceri oyununda üzerimize gelen düşmanları, kontrolümüzdeki uzay gemisi görünümü verilmiş objeyle yok etmeye çalışıyoruz.

Oyunda yoğun bir retro atmosferi hakim. Fakat buna karşın animasyonların ve patlama efektlerinin kalitesi beklentileri karşılamakta zorlanmıyor. Birçok oyun retro grafikleri, düşük kalitelerini gizlemek için kullanıyorlar fakat bu durum Boom Dots için kesinlikle geçerli değil.

Boom Dots son dönemlerin popüler kontrol dinamiklerinden olan 'tek dokunuşla kontrol' üzerine kurulu bir yapıya sahip. Ekrana anlık dokunuşlar yapmamız, kontrolümüze verilen objeyi (uzay gemisini) hareket ettirmek için yeterli oluyor. Bu noktada en fazla dikkat etmemiz gereken şey ise zamanlama. Eğer zamanından önce veya sonra ekrana dokunursak yaratıkları ıskalayabiliyoruz ve sonrasında ise oyun sona eriyor.

Boom Dots'ta birbirinden zorlu 200 bölüm bulunuyor. İlk birkaç bölüm görece olarak kolay bir seviyede yer alıyor. İlerledikçe yaratıkların hızı farkedilir derecede artıyor ve isabet ettirmek zorlaşıyor.

Sonuç olarak Boom Dots, ücretsiz olarak sunulan en iyi beceri oyunları arasındaki yerini zorlanmadan alabilecek bir potansiyele sahip.

YORUMLAR