Bounce Original 1.1.0 (ios)

Bounce Original

Bounce Original
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nostaljik oyunlar listesinin en başlarında yer alan unutulmaz Bounce oyununu, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Nostaljik oyunlar serisinin vazgeçilmezlerinden biri olan Bounce’u, modern versiyonuyla artık akıllı telefonlarınızda oynayabileceksiniz.

Nokia telefonların unutulmaz oyunlarından olan Bounce, şüphesiz hepimizin severek oynadığı oyunlardan biriydi. Kırmızı topu hedefe ulaştırmak için çeşitli engelleri aşmamız gereken oyun, ilerleyen bölümlerde daha da zorlaşıyordu. Bazılarımız bu engelleri daha kolay aşıp, oyunu bitirebilmek için telefonun tuşlarından “787898” ölümsüzlük hilesini yazar, oyunu kolayca tamamlardı. Şimdi ise Bounce Original adıyla yenilenmiş modern haliyle kullanıcıların beğenisine sunulan oyun, size eski günleri hatırlatacaktır diye düşünüyorum.

Akıllı telefonların ekranları göz önünde bulundurularak HD grafiklerle süslenen oyunda, biraz önce bahsettiğim ölümsüzlük hilesini kullanmak ne yazık ki mümkün değil. Oyunun kontrollerini ekrana yerleştirilen yön oklarıyla yapabileceğiniz Bounce Original toplam 10 bölümden oluşuyor.

iPhone ve iPad cihazlarınızda Bounce’un modern halini görmek ve denemek istiyorsanız ücretsiz olarak indirebilirsiniz.