Bounce 1.0 (ios)

Bounce

1.0
Bounce
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bounce, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bağımlılık yaratıcı bir beceri oyunu.

Bounce, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Ketchapp'ın diğer oyunlarında gördüğümüz gibi bu oyunda da oyuncuyu ekrana kilitleyen bir yapıya sahip.

Bağımlılık yapıcı atmosferi altında oyuncuyu biraz strese sokan bir yapısı da var. Hassas dinamiklere sahip olduğu için oyunda yapacağımız en ufak bir dengesizlik bölümü başarısızlıkla sonuçlandırmamıza sebep oluyor. Bu yüzden hem hızlı hem de çok dikkatli hamleler eşliğinde oyunu sürdürmemiz gerekiyor.

Oyunda son derece kolay kullanılan bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kontrolümüze verilen topu ekranın soluna basarak sola, sağa basarak da sağa doğru ilerletebiliyoruz. Zaten oyuna başlamadan önce gösterilen ekranda genel bilgilerin sunulduğu bir liste gösteriliyor. Bu ekranda hem kontrollere hem de oyun esnasında dikkat etmemiz gereken hususlara değiniliyor.

Bounce'da son derece sade ve oyuncuyu yormayan bir arayüze yer verilmiş. Bu tasarım dilinin yapımcının diğer oyunlarında da kullanıldığını belirtmeden geçmeyelim.

Genel olarak Bounce, hızlı oyna hızlı tüket tarzı oyunlardan hoşlanan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Çok özgün olmasa da eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir seçenek.