Bouncy Bits 1.0 (ios)

Bouncy Bits

1.0
Bouncy Bits
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncy Bits, retro beceri oyunlarına ilgi duyanları severek oynayabileceği bir oyun.

Bouncy Bits, beceri oyunları oynamaktan hoşlanan iPhone ve iPad sahiplerinin mutlaka değerlendirmesi gereken bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun aynı kategoride yer alan rakiplerinden çok farklı bir çizgide ilerlemese bile ilginç yapısıyla beğeni toplamayı başarıyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen ilginç ve komik karakterleri kullanarak engelleri aşmak ve mümkün olduğunca ileri gitmek. Elbette bu pek kolay olmuyor çünkü yolculuğumuz esnasında birbirinden tehlikeli yollarda ilerlemek zorunda kalıyoruz. Beklemediğimiz anlarda karşımıza çıkan engeller başarılı olmamızı büyük ölçüde engelliyorlar.

Bouncy Bits'te bizleri 70'ten fazla bölüm bekliyor ve bu bölümler git gide artan bir zorluk seviyesinde sunuluyor. Buna ek olarak bölümler 5 farklı mekana bölünmüş ve bu sayede tekdüzel hissine yol açmıyorlar.

Oyunun tamamen ücretsiz olarka sunulduğunu belirtmiştik fakat içerisinde parayla satın alabileceğimiz bazı içerikler var. Bunları satın almak elbette zorunlu değil fakat oyun üzerinde belli bir etkiye sahip.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Bouncy Bits, her yaşa hitap eden eğlenceli bir oyun. Beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Bouncy Bits sizi uzun bir süre ekran başında tutacaktır.