Box Boss! 1.0.3 (ios)

Box Boss!

Box Boss!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kutulardan yuvarlanarak kaçmalısınız.

Box Boss!, hızlı düşünüp hızlı hareket etmeyi başarabilen kişilerin keyif alarak oynayabileceği bir oyun. Reflekslerinizi ölçebileceğiniz hızlı bir oyun arıyorsanız öneririm. Tek dokunuş kontrol sistemiyle her yerde rahat oynanış sunuyor. Boş zamanlar için de ideal.

iPad’de de oynanabilen, iPhone’da oynanması gerektiğini düşündüğüm refleks oyununda 5x5 kare bir platformda üzerinize yuvarlanarak gelen kutulardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Hareket alanınız çok geniş değil ve yanlışlıkla fazla dokunup bir adım şaşırırsanız kutular altında kalıyorsunuz. Bölümleri geçmek için kutulardan kaçmanız yeterli olmuyor; küreleri de toplamanız gerekiyor. Sürekli yuvarlanarak zorlukla topladığınız küreler dışında dikkat etmeniz gereken bir nokta yok.

Oyun, kolaydan zora doğru ilerleyen 100 bölümden oluşuyor. İlk başladığınızda sadece platform içindeki kutulardan kaçarken, ilerleyen bölümlerde platformun dışından boss’ların attığı kutulardan da kaçmanız gerekiyor. Oyunun zevki de boss’lar dahil olduğunda çıkmaya başlıyor.

YORUMLAR