Brain Slap!

Brain Slap!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brain Slap! basit ve eğlenceli bir mobil beceri oyunudur

Brain Slap! basit bir yapıya sahip olan; fakat bolca eğlence sunmayı başarabilen bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Brain Slap!'da IQ seviyesini artırmaya çalışan ve bizi temsil eden mutlu bir kafayı kontrol ediyoruz. Bu kafa uzun süre program kodlama üzerinde çalıştığı için pelte olmuş. Saatler süren kodlama seansı sonuçta kafanın suratında sebepsiz bir gülümseme ve alık bir ifade bırakmıştır. IQ seviyesi ciddi oranda düşen kafayı kurtarma görevi ise bize düşüyor. Bu iş için kurukafalarla mücadele ediyoruz ve adım adım IQ seviyemizi artırıyoruz.

Brain Slap!'da temel olarak ekranda zıplayan kurukafalardan kaçıyoruz ve renkli kareleri topluyoruz. Geçtiğimiz her bölümle birlikte oyun daha da zorlaşıyor ve heyecanlı hale geliyor. Oyunda kafayı yönetmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli. Brain Slap!'ın müzikleri oldukça başarılı. Oyunda bölümleri geçtikçe yeni müzikleri de açabiliyoruz.

Brain Slap! kısa sürede bağımlılık yapabiliyor.

YORUMLAR