Brave Thief

Brave Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brave Thief zıplayarak belirli engelleri atlattığımız sonsuz bir platform oyunudur. Flappy Bird'e benzer bir şekilde, zıplama mekaniğine dayalı olarak belirli alanlara çarpmamanız gerekiyor.

Flappy Bird furyasından sonra kayda değer bir platform oyunu bulamadıysanız Brave Thief açlığınızı doyurmaya geliyor. Sausage Dog Diving gibi popüler oyunların yapımcısından çıkan Brave Thief, beceri ve platformu ortak noktada birleştirerek harika bir yapı sergiliyor. Sonsuz koşu ve platforma bağlı olarak, Flappy Bird'n uyguladığı zorluk formülünü de kullanan oyunda sadece zıplayarak engelleri aşıp yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Bu sonsuz koşunun retro grafiklerle süslenmesi ve gayet sade bir tasarımla paketlenişi ortaya zaman geçirmek için mükemmel bir sunum çıkarıyor.

Brave Thief'in hikayesi gayet basit, hırsızımızın son gerçekleştirdiği soygun üzerine olay yerinden uzaklaşmasını oynuyoruz. Çatıdan çatıya zıplıyor, oyunun ana mekaniği olan çift zıplama tekniğiyle sağa sola çarpmamaya özen gösteriyoruz. Oyun temel mekanik olarak Flappy Bird'ü anımsattığı için dikkat etmediğiniz takdirde ilerlemek pek kolay olmayacak. Brave Thief de en az bahsettiğimiz türden oyunlar kadar zor.

Brave Thief'in ne yazık ki bu özellikleri dışında kendine has bir tarafı yok. Bu tarz ince kontrol gerektiren sonsuz koşuların da çok fazla örneği çıktığından artık bu kulvarda çıkacak oyunlardan yapılmamış bir şey bekleniyor, Brave Thief de maalesef bu kategoriye yenilik anlamında bir şey katmıyor. Yine de bu tarz sonsuz koşulu zor oyunlardan, piksel grafiklerden ve sade tasarımlı oyunlardan hoşlanıyorsanız Brave Thief'i iPhone veya iPad'inize indirerek kısa yolculuklarda deneyebilirsiniz.

YORUMLAR